Laserové hodinky

Věděli jste, že podle statistik umírá na naší planetě na krevní sraženiny každý čtvrtý člověk? Krevní sraženiny (trombózy) jsou totiž příčinou infarktů, mrtvic a plicních embolií. A víte, že existuje jednoduchá metoda, která pomáhá čistit krev, předcházet a dokonce i léčit kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění? Tato metoda se jmenuje laserová terapie a není už jen výsadou specializovaných zdravotnických klinik, ale díky laserovým hodinkám Laspot je dnes dostupná prakticky úplně každému a stává se běžnou součástí vybavení dnešních domácností. Pojďme se ale nejprve krátce podívat na krevní sraženiny...

Příčiny vzniku krevních sraženin mohou být různé a daly by se podle závažností rozdělit do tří skupin:

1. za velmi závažná rizika se považují úrazy a stavy po operacích končetin, výměny kyčelních a kolenních kloubů, zlomeniny dlouhých kostí na dolních končetinách, břišní operace

.do druhé rizikové skupiny patří nemocní s poruchami krevního srážení, nádorová onemocnění, genetické faktory, ateroskleróza, cukrovka, obezita, vysoký cholesterol, kouření, stres, nízká fyzická aktivita, vysoký krevní tlak

3. dlouhé sezení, např. v letadle při mezikontinentálních letech ve spojení s dehydratací a užíváním kávy nebo alkoholu.

Jak je vidět, těch rizikových faktorů je opravdu hodně a neměly by se podceňovat. Když pak dojde na následky, tak jde už opravdu o život, v lepším případě "jen" o trvalé následky (mrtvice a ztráta funkčnosti v některých částech těla). Následná lékařská péče pak stojí pacienta spoustu peněz a času stráveného návštěvami zdravotnických zařízení.

Kdo chce být těchto nepříjemných zážitků ušetřen, měl by se především zamyslet nad svým životním stylem, životosprávou, fyzickými aktivitami atd. V neposlední řadě pak zauvažovat o pořízení laserových hodinek, které vyčistí krev, zlepší její mikrocirkulaci a tím i transport kyslíku v těle..

S jakými problémy hodinky dokáží pomoci?

Ateroskleróza

Hustá krev

Náznak trombózy

Prevence a následky mozkové příhody

Nedostatečné prokrvování mozku

Vysoký cholesterol

Cukrovka

Nespavost

Pískání v uších

Studené a těžké nohy

Ischemické onemocnění

Vysoký krevní tlak

Kardiovaskulární onemocnění

Ekzémy

Problémy s ledvinami

Spasmus vnitřních orgánů

Vysoký krevní cukr

Srdeční problémy

Problémy s erekcí

Poruchy spánku

Skleróza a Alzheimer

Nedostatečná regenerace

Hodinky se aplikují zpravidla 2x denně po dobu 30 minut. Můžete je používat jak v klidu, tak i při některých činnostech, jako je třeba řízení auta. Mají navíc přidanou funkci na odstraňování bolestí. Jednoduchým přiložením malé laserové destičky na bolavé místo, ať už se jedná o klouby, záda nebo pohmožděniny. Po krátké několikaminutové aplikaci, v některých případech jednorázové, v jiných opakované, dochází k prokrvení a okysličení daného místa, následkem čehož se místo hojí a bolest ustupuje. Zpětné vazby jsou úžasné, přes již zmíněné pohmožděniny až po bolesti kloubů (zamrzlá ramena apod.).

Více informací se dozvíte na stránkách: nuovotherapy.cz

U nás v centru nabízíme laserové hodinky Laspot jak k vyzkoušení na místě, tak i k měsíčnímu zapůjčení domů nebo případně i přímo k zakoupení. Z vlastní zkušenosti vám je doporučujeme, je to úžasný prostředek k upevnění zdraví. Za málo peněz opravdu hóóódně muziky!!