Relaxační lůžka

Toto speciální lůžko je zajímavé a výjimečné díky dvěma prvkům. Prvním z nich je tzv. "zero gravity" poloha umožňující rovnoměrné rozložení tlakových bodů těla. Lůžko tvaruje páteř do přirozené polohy, nedochází v něm proto k nepříjemnému namáhání některých jednotlivých míst jako např. vleže na rovné podložce. Ne náhodou se proto právě v této pozici nachází kosmonauti při startu rakety, kdy jsou jejich těla vystavena obrovskému přetížení.

Druhou zajímavostí je pak tvar spodní části lůžka, připomínající houpací křeslo. Po ulehnutí na lůžko je dobré vybalancovat rovnovážnou pozici, která připomíná stav beztíže. V této pozici dochází ještě k rychlejšímu uvolnění svalů a člověk se začne velice rychle propadat do relaxačních alfa vln.

Na lůžku je umístěna ametystová podložka Biomat Professional generující infračervené záření a záporné ionty. Kombinací speciálního lůžka s podložkou Biomat je dosaženo maximálního relaxačně-uvolňovacího efektu s intenzívními blahodárnými účinky na fyzické a psychické úrovni. Půlhodinový pobyt na lůžku s podložkou prohřívající tělo do hloubky dokáže velice rychle uvolnit zatuhlé zádové svaly, zbavit bolesti a navodit psychickou pohodu. Stačí půlhodinový pobyt na lůžku, ideálně po dobu několika dni za sebou, a bolesti zad, které trápí díky modernímu sedavému způsobu života stále více lidí, bývají definitivně pryč. Lůžko je vhodné jak na domácí využití, tak i do terapeutických center či do firemních prostor, kde se přetížení zaměstnanci rychle zbaví stresu a načerpají čerstvou energii.

Lůžka jsou vyráběna v Rakousku, jedná se o ruční výrobu. Je možné za poplatek zapůjčit na měsíční testováni.