Somavedic

Pokud by mi někdo někdy řekl: "smíš si vybrat jednu věc, která tě bude provázet životem a která ti bude pomáhat a chránit", pak bych bez váhání zvolil SOMAVEDIC.

Somavedic je malé zařízení, které by se asi dalo nejlépe charakterizovat slovy HARMONIZÉR. Co to znamená? Kolem nás se nacházejí různé vlivy, které nám neprospívají, ba dokonce přímo škodí. Působí na nás ve dne v noci a i když jejich vliv většinou ani nevnímáme, může se časem projevit destruktivně na našem zdraví. Mezi tyto disharmonické škodlivé vlivy patří například elektrosmog nebo geopatogenní zóny.

Somavedic je ve své podstatě frekvenční zářič, který svými přednastavenými frekvencemi působí na škodlivé frekvence okolního prostředí a vylaďuje je do dokonalé harmonie. Somavedic neruší wifi nebo mobilní signály, to není ani jeho úkolem, neboť je v našem moderním světě potřebujeme, ale zneutralizuje jejich působení tak, že nám nebudou na buněčné úrovni škodit. V tom spočívá jednoduchost a genialita přístroje.

Byl vynalezen a je vyráběn v České republice a pro své působení využívá energii polodrahokamů a drahokamů, které tvoří jádro přístroje. Jeho účinku byly testovány a potvrzeny třemi mezinárodními vědeckými laboratořemi a Somavedic dnes už slouží lidem po celém světě.

Somavedic harmonizuje nejen okolní prostředí, ale i naše tělo jako takové. Rozpouští energetické bloky v něm, spouští detoxikaci a vybalancovává energetické disharmonie. Podle našich zkušeností s ním by měl být součástí každé domácnosti a každého pracoviště. V době, kdy zátěží neustále přibývá a není kam před nimi utéci, je to nepostradatelná pomůcka, která nabízí spolehlivé řešení. I díky Somavedicu a jeho harmonizačnímu působení se u nás budete cítit příjemně.

Najdete u nás všechny modely Somavedicu včetně příslušenství. můžete si je v klidu prohlédnou, nechat na sebe působit, případně i ochutnat vodu upravenou jeho působením

Více informací: www.somavedic.cz