biomat

Bolesti zad v oblasti bederní páteře a s tím spojené "dřevěnění" nohy mě jednoho dne donutily vyhledat pomoc lékaře. Na rentgenu se ukázalo, že 4 a 5 obratel nesedí na sobě tak, jak by správně měly, ale že jeden z nich je posunutý oproti tomu druhému o víc než 1cm dopředu. Toto vychýlení deformovalo nejen ploténku mezi nimi, ale tlačilo i na okolní nervy a bolest se přenášela do vnější strany stehna. Co s tím? Doktor mi dal prášky proti bolesti, doporučil elektromagnety na uvolnění zatuhlých svalů a následnou rehabilitaci. Jako poslední variantu zmínil operaci a fixaci páteře. To pro mě byla ale natolik děsivá představa, že jsem se rozhodl udělat vše pro to, aby k operaci nemuselo dojít.

Elektromagnety byly sice příjemné, ale popravdě, neměl jsem pocit, že by pomáhaly. Svaly kolem páteře byly stále zatuhlé, držely páteř v nepřirozené poloze a nedovolily tak uvolnit sevření, které tlačilo na nervy. Ze stejného důvodu proto nepřinášelo ani cvičení kýžené výsledky.

Jak šel čas, střídaly se fáze menších a větších bolestí zad a já pořád nepřestával věřit, že existuje nějaké řešení. A pak se to přišlo... jedna známá mi během našeho rozhovoru jen tak mezi řečí zmínila jakousi podložku, která produkuje infračervené záření a prohřívá záda. Už delší dobu vím, že k nám průběžně přicházejí informace/nápovědy a že je potřeba být velice pozorný a snažit se je nepřehlédnout. Ihned jsem proto zavětřil a poprosil o víc informací.

Dozvěděl jsem se, že infračervené záření, které podložka produkuje, prochází vrstvou drceného ametystu, který ještě více zefektivňuje jeho pozitivní blahodárný účinek na náš organismus. Vibrace infračerveného záření/vlnění stimulují produkci tepla v buňkách a dochází k rozšiřování cév. To umožní lepší prokrvení a okysličení svalů, které se díky tomu lépe uvolní a bolest mizí. Když jsem se tyto informace dozvěděl a poskládal si v hlavě všechny střípky dohromady, rozhodl jsem se, že si podložku na měsíc vypůjčím, abych si na vlastní kůži vyzkoušel, co umí.

Sotva jsem na předehřátou podložku poprvé ulehl, cítil jsem, jak se celé tělo začíná uvolňovat a bylo mi nesmírně dobře. Dostavil se zvláštní pocit blaha a bezpečí a já se v něm doslova začal rozpouštět. Vychutnával jsem si ty chvíle úžasného vnitřního klidu a brzy jsem usnul. Když jsem se pak po nějaké chvíli probudil a vstal, s úžasem jsem si všiml, že je něco jinak, moje zatuhlá záda byla zřetelně uvolněnější a nebolela!!! To bylo neuvěřitelné zjištění. Po všech těch neúspěšných pobytech na elektromagnetech stačilo pár minut na podložce a vše bylo jinak. Jakmile se zatuhlé svaly kolem páteře uvolnily, dalo se začít s nimi pracovat a cvičením je posilovat. Stačilo pár cviků denně, vlastně jsem ani nemusel cvičit, jen trochu méně sedět a více chodit. Po pár dnech byla záda jako vyměněná a já si uvědomil jednu zásadní věc, že život bez bolesti je krásný a že jsem objevil úžasnou pomůcku, která dokáže bolesti zbavit.

Martin

Ametystová podložka Biomat generuje dlouhé infračervené záření a záporné ionty.

Infračervené záření je přirozenou součástí slunečního záření. Má nezastupitelný význam pro život na Zemi.

Vliv infračerveného záření na lidský organismus:

Zmírňuje bolest (svalů, měkkých tkání, kloubů

Posiluje kardiovaskulární systém

Zlepšuje prokrvení a okysličení tkání

Zvyšuje teplotu hlouběji uložených tkání

Zvýšením teploty likviduje bakterie a viry

Zlepšuje přívod živin a hojivých elementů

Zlepšuje odvod metabolických zplodin

Pomáhá udržovat krevní tlak

Podporuje imunitní systém

Zvyšuje sílu a vitalitu organismu

Detoxikuje tělo

Zvyšuje bazální teplotu

Snižuje hmotnost

Pomáhá léčit kožní onemocnění

Zlepšuje kvalitu spámku

Zajímavá studie o infračerveném záření:

https://www.2es.cz/med/_layout/download/ir-med.pdf

Záporné ionty jsou atomy, které mají záporný náboj a mají příznivý vliv na lidské zdraví. Vznikají např. tříštěním vody u vodopádů, u moře, ve zdravých lesích...

Vliv záporných iontů na lidský organismus:

Podporují funkci a regeneraci buněk

Odbourávají únavu, zvyšují energii

Neutralizují volné radikály v těle

Podporují imunitní systém

Zlepšují spánek

Zvyšují hladinu kyslíku v krvi

Z uvedených údajů je patrné, že infračervené záření a záporné ionty mají nezastupitelný význam pro život na naší planetě. Nedostatek slunečního svitu v zimních měsících a moderní způsob života ve městech nám však neumožňují čerpat těchto účinků v dostatečné míře po celý rok. S podložkou Biomat ale tu možnost naštěstí máme a můžeme si jich dopřávat v pohodlí svého domova a to navíc každý den bez ohledu na roční období a počasí.

Podložky Biomat je možné si za poplatek zapůjčit na měsíční testování.