PandoraStar

Pandora Star je silný světelný přístroj, který využívá blikající světlo, aby vedlo váš mozek k zážitku celého spektra prospěšných stavů aktivity mozkových vln, které mohou být použity k mnoha posilujícím účelům:

Hluboká meditace

Práce s energií

Relaxace

Pocit pohody (Wellbeing)

Zvládání stresu

Redukce strachu

Zvládání deprese

Zlepšení spánku

Učení

Zlepšení kognitivních funkcí

Kreativní vizualizace

Autohypnóza

Osobní rozvoj

Lucidní snění

Vidění na dálku

Šamanské cestování

a mnoho dalšího...

Když jsem si poprvé lehl pod "Pandoru" a její světélka se rozblikala, rázem jsem se ocitl v prostoru plného světla a barevných kaleidoskopických obrázků, které se různě objevovaly, měnily svůj tvar, aby vzápětí zcela zanikly a uvolnily tak prostor dalším novým geometrickým tvarům deroucím se na plátno mé vnitřní projekce. Podívaná pod zavřenými víčky natolik upoutala mou pozornost, že jsem v tu chvíli přestal vnímat vnější svět a hluboce se ponořil do svého vnitřního prostředí.

Ta světelná show mi připomněla zážitek z pobytu ve tmě, kdy jsem viděl světlo vycházející z mého nitra. Dalo mi to tenkrát zažít tu zkušenost, že uvnitř nás je světlo, lépe řečeno, že jsme stvořeni ze světla. Pod "Pandorou" jsem měl intenzivní pocit, že se to vnější světlo blikajícího přístroje potkává s tím mým vnitřním, tolik známým a současně zapomenutým světlem, aby jej nějakým způsobem aktivovalo. Ten intenzivní pocit by se dal asi nejlépe vyjádřit slovy: "návrat zpátky do světla".

Světelná "koupel" pod přístrojem PandoraStar byla hodně intenzivní. Po skončení čtyřminutového "demo" programu, který člověku ukáže, jak hluboko je možné se v tak krátké době ponořit, jsem vnímal probuzení energie v oblasti pánve, břicha a celkově jsem se cítil v příjemném rozpoložení. Další programy mi pak ukázaly, s čím vším může Pandora pomáhat, jako třeba zlepšovat paměť a kognitivní funkce, nebo vyplavovat endorfiny a serotonin, což při opakované aplikaci zvyšuje odolnost proti stresu a navozuje vnitřní klid a vyrovnanost. Těch programů je celá řada, těším se, až si vyzkouším další.